Irena Knotová DiS. – dentalní hygiena

Pomocí postupného vedení a správných pomůcek dovedu pacienta k úplnému zdraví.

x

Péči stavím pouze na fungujících postupech

x

Systém solo profylaxe dokáže zázraky

x

Používám pouze šetrné přístroje a metody

Vítejte v naší ordinaci

Přijďte si pro krásný úsměv

Nabízím účinné metody vybělení zubů, které účinkují, na rozdíl od povrchového odstranění pigmentací (pomocí airflow a leštění), ve struktuře zubu.

Každý problém se dá řešit

Kaz ani zánět dásní a parodontóza nás nezastaví. Léčíme děti i dospělé, bez rozdílu věku. Rodiče jsou výborným vzorem pro své děti a naopak.

Závolám Vám!

Zanechte mi na sebe kontakt, ráda Vám zavolám a domluvím vše potřebné.

i barva zubů je důležitá

Pro krásný úsměv si zpravidla pacienti přichází. Abychom se ale mohli věnovat barvě Vašich zubů, musíme dosáhnout zdravých úst. Po zdokonalení domácí péče, zahojení dásní a opravení potřebného, nastává čas věnovat se estetice chrupu.

Ověřené a efektivní metody

Pacient vždy dostane informace o skutečném stavu v ústech (podrobné vyšetření a ukázka, postupné vedení, nácvik), info co je možné udělat pro trvale zdravá ústa (systém solo profylaxe). Poskytnu přesný návod a řešení  obtíží. Vše uvedu do praxe… zuby jsou očištěny bezbolestně, tak aby pacient mohl zahájit péči dle instrukcí.

Používám  pouze šetrné přístroje
  • ultrazvuk 
  • airflow – odstraní povrchové pigmentace a zubního  povlaku
  • velmi jemné ruční nástroje (k odstranění zubního kamene)
  • zubní leštící kalíšky – odstraní povrchové pigmentace pomocí jemné leštící pasty

Říčanská

Říčanská 1177, 252 42 Jesenice
+420 725 622 031
irca@bezzubunebudu.cz

Kontakty

To nejmenší co můžete udělat proto aby jste měli svá ústa trvale zdravá

Ordinace

Říčanská 1177, 252 42 Jesenice

Email

irca@bezzubunebudu.cz

z

Telefon

+420 725 622 031

Naše tělo s námi komunikuje…

Mojí cestou je předávat  smysluplné a fungující principy v oblasti zubní prevence. Každý se stále učí a pro mě jsou inspirací a motivací k osobnímu růstu klienti s otevřenou myslí a otázkami týkající se jejich zdraví.  Mým možná celoživotním posláním a radostí je předávat zkušenosti z praxe. Propojuji zkušenosti z mezioborové spolupráce a praxi ve stomatologie, čelistní chirurgie a parodontologie. se vzdělávám o oboru  a propojuji modrost zkušených učitelů nejen z oboru stomatologie ale i mimo něj skrze poznání sebe sama formou jogy. Joga je pro mě celoživotní poznání, práce s myslí, uvolněním těla a duše. Věnuji se praktikování Kundalini jogy,  jejímu učení a jsem praktikantkou meditativního léčení Sat nam Rasayen vycházející z této tradice.