top of page

Bělení zubů – produkt s garantovaným výsledkem

Aktualizováno: 26. 2. 2021

Jak vybrat správnou metodu?

Výběr provede dentální hygienistka na základě analýzy při vstupní konzultaci nebo během ošetření. Prověřím přitom, zda je je pro Vás vhodné a vyberu vhodný typ bělení.. Předpokladem jsou zdravé zuby a dásně, proto doporučuji před každým bělením zubů nejprve projít profesionální dentální hygienou. Typ bělení volíme společně podle příčiny a rozsahu prvotního zabarvení zubů, jejich citlivosti a také Vašich časových možností. Na výběr je bělení kombinované či domácí.


Jak bělení funguje?

Aktivní látka proniká do struktury zubu, a mění tak jeho barvu pod povrchem skloviny. Na barvu výplní a korunek přitom bělení nemá vliv, jejich odstín se tedy nezmění. Výsledek bělení je následně třeba udržovat důkladným čištěním zubů.


Jak bělení probíhá?

Domácí bělení

Aplikuje se u citlivějších zubů a zubů se slabším zabarvením. Na začátku vytvoříme přesný otisk vašeho chrupu. Na jeho základě se pak v laboratoři zhotoví ultratěsné nosiče na zuby. Při jejich vyzvednutí v ordinaci vám kromě bělicích gelů přidám také přesný návod, jak doma postupovat, aby bylo bělení úspěšné. Výsledek bělení je v průběhu času možné udržovat pravidelným dobělováním, které už bývá časově méně náročné než bělení primární.

Kombinované bělení

Na fázi domácího bělení (podrobněji viz „domácí bělení“), která zuby připraví, zde plynule navazuje bělení v ordinaci. Při něm se na zuby několikrát po sobě nanáší bělící gel s aktivním kyslíkem. Ošetření trvá 1,5 až 2 hodiny a je pro mé klienty příjemným odpočinkem. Ve svém životě, a tedy i v ordinaci sázím na dlouhodobě osvědčené metody. Proto pracuji s vysoce kvalitním produktem české značky Pure Whitening, která svým protokolem a složením přípravku posunula bělení zubů o krok dále. Pure Whitening umožňuje řešit estetiku úst podle individuálních potřeb klienta a podle mých zkušeností je tím nejlepším, co vám můžu nabídnout. Pokud si přejete bělení zubů vyzkoušet a projasnit svůj úsměv, objednejte se ke mně na konzultaci (nebo přímo na dentální hygienu).

85 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page