top of page
děti se u nás rozhodně nudit nebudou.jpg

O mně

Mou životní cestou se stala zubní prevence. Obor, v němž můžu každodenně pomáhat lidem na jejich cestě k plnému celoživotnímu zdraví.

"Péče o mé klienty je pro mě radost a každé naše setkání se nese na vlně klidu a odpočinku. Mým cílem je maximální ohleduplnost k Vašim potřebám, přátelský a pohodový přístup a skvělý výsledek v podobě zdravých zubů a Vašeho úsměvu."

Moje láska k zubům začala vznikat při spolupráci s Doc. MUDr. René Foltánem, PhD. Skrze jeho rozsáhlé zkušenosti jsem zjistila, jak může dentální hygiena pomáhat v multioborovém přesahu. Měla jsem možnost si uvědomit, že cestou k léčení lidí je harmonické prostředí, důvěra a pravdivost mezi mnou a pacientem a  otevřená laskavá komunikace.

Snažím se lidem ukázat, jak řešit příčinu svých potíží. Mým cílem je, aby sami vnímali počáteční signály onemocnění, a zamezili tak rozsáhlým opravám chrupu a finančně náročným výkonům. Cesta ke zdraví není nijak složitá, vede skrz prevenci a aktivní přístup ke svému zdraví. Podprahovou schopnost vnímat jemné signály svého těla a  nástup onemocnění a vyléčit ho máme všichni. Jen je třeba ji včas použít a přistoupit správně k čištění zubů. Takto prevence funguje v kterémkoliv oboru medicíny.

Sama svou schopnost vnímat své tělo rozvíjím praktikováním jógy. Schopnost otevírat léčebný prostor pro změnu pak využívám nejen v ordinaci, ale i při vedení lidí skrze meditace.

Můj přístup už před mnoha lety rozšířil systém sólo profylaxe – jedinečný systém prevence. Pod laskavým vedením MUDr. Sedlmeyera a nyní již jeho týmu stále obohacuji své zkušenosti. Vedení lidí k prevenci mě naplňuje a umožňuje mi otevírat svým klientům oči nejen v oblasti péče o své zuby.

Naučit se vnímat počáteční signály svého těla, jít k podstatě věci a řešit včas příčinu onemocnění v jeho počátku je způsobem, který mi dává smysl a předávám dál svým klientům.. Jóga mi umožňuje nahlížet na svoje tělo celostně a léčit své klienty cestou sebepoznání.

bottom of page